Olomoucký informatický korespondenční seminář

if ks == x then Ol + in + ks = Olinx

Univerzita Palackého v Olomouci

Objektově orientované programování v jazyce Java
(18. 09. 2017 - 17. 12. 2017)

Výsledková listina

# Příjmení Jméno Ročník Škola 1. díl 2. díl 3. díl 4. díl Celkem
1. Staník Daniel 1999 Gymnázium, Uničov, Gymnazijní 257 25 25 25 25 100
2. Szymsza Jakub 2001 Cyrilometodějské gymnázium, Komenského 17, 796 01 Prostějov 25 24 25 25 99
3. Hlinka František 2000 Gymnázium, Na Vítězné pláni 1160, 140 00 Praha 4 24 25 25 24 98
4. Šotola Jiří 2000 Gymnázium Polička, nábřeží Svobody 306, 572 01 Polička 24 23 25 23 95
4. Fikar Jaroslav 1999 Střední průmyslová škola Ostrov 25 23 23 24 95
6. Meixner Ivo 1999 Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace; Křižíkova 1258, Frenštát pod Radhoštěm, 744 01 25 24 23 20 92
7. Ambros Miroslav 1976 21 25 25 19 90
8. Mlčoch Michal 1999 Gymnázium JAK a Jazyková škola Uherský Brod 25 22 20 22 89
9. Dočkal Daniel 1994 24 20 24 19 87
10. Chovanec Adam 1998 Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace, Františka Hajdy 1429/34 700 30 Ostrava-Hrabůvka 25 24 13 19 81
10. Linhart Lukáš 1998 VOŠ a SPŠ Šumperk 24 24 19 14 81
12. Beran Jiří 1998 VOŠ a SPŠ Šumperk 21 24 18 17 80
13. Doležal Zdeněk 2000 Gymnázium Dr. Emila Holuba, Na Mušce 1110, Holice 534 01 23 22 23 11 79
14. Jelínková Ivana 1999 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Šumperk, Gen. Krátkého 1, 787 29 25 20 18 15 78
15. Šimková Tereza 1998 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Šumperk, Gen. Krátkého 1 25 20 22 9 76
16. Bravanský Michálek 2003 Gymnázium Mikuláše Koperníka, 17. listopadu 526, 743 11 Bílovec 25 23 0 18 66
17. Macháček Jiří 2000 Gymnázium Moravská Třebová, Svitavská 310, 571 01 Moravská Třebová 21 6 20 16 63
18. Kolembusová Radka 1998 VOŠ a SPŠ Šumperk 25 23 0 14 62
19. Mičkech Jakub 2001 Gymnázium Olomouc - Hejčín, Tomkova 45 0 22 20 17 59
20. Kočí Alfréd 2000 Biskupské gymnázium v Ostravě, Karla Pokorného 1284/2, Poruba, 708 00 Ostrava 25 24 0 9 58
21. Bartoň Ondřej 1999 Masarykovo gymnázium Vsetín 23 18 11 0 52
22. Michal Vojtěch 2000 Gymnázium, Praha 4, Na Vítězné pláni 1160 24 23 0 0 47
23. Golda Vojtěch 1999 VOŠ a SPŠ Šumperk, gen. Krátkého 1 25 21 0 0 46
24. Martinák David 1978 24 0 0 20 44
25. Květoň David 1998 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Šumperk, Gen. Krátkého 1 15 14 0 0 29
26. Poláchová Eliška 2000 Gymnázium a SOŠ, Nový Jičín 20 7 0 0 27
27. Havelka Jonáš 2001 Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8, 371 61 24 0 0 0 24
28. Rodr Daniel 1999 Lepařovo Gymnázium Jičín 21 0 0 0 21
29. Houbová Martina 2000 Gymnázium Sušice, Fr. Procházky 324, 342 01 Sušice 18 0 0 0 18
29. Kříž Jakub 1999 SPŠE a VOŠ Pardubice, Karla IV. 13, 530 02 Pardubice 18 0 0 0 18
31. Klement Daniel 1999 Gymnázium a Střední odborná škola, Rýmařov, příspěvková organizace, Sokolovská 466/34, 795 01 Rýmařov 17 0 0 0 17
32. Kovalski Martin 2000 Biskupské gymnázium v Ostravě, Karla Pokorného 1284/2, Poruba, 708 00 Ostrava 16 0 0 0 16
33. Monteiro Manuel 2000 Gymnázium Dr. Emila Holuba, Na Mušce 1110, Holice 534 01 14 0 0 0 14
34. Vyjídáček Lukáš 1994 Střední škola technická 13 0 0 0 13
35. Bystrianský Dominik Ján 1999 Gymnázium Boženy Slančíkovej-Timravy, Haličská cesta č. 9, 984 03 Lučenec, Slovensko 9 0 0 0 9
36. Kozubek Adam 2003 Gymnázium a ZUŠ Šlapanice 7 0 0 0 7
37. Svoboda Pavel 2000 Gymnázium Na Vítězné Pláni, Praha 4, Na Vítězné pláni 1160 3 0 0 0 3
37. Zálešák Adam 1999 Purkyňovo gymnázium, Strážnice 0 3 0 0 3
39. Palek Martin 2001 Gymnázium, Lanškroun, nám. Jana Marka Marků 113 0 2 0 0 2